Firmast

Meie Missioon

Kogenud ja täpne meeskond pakub täisteenust projektist lõppviimistluseni, garanteerime Sulle alati kõrgetele normidele vastava tulemuse.

Miks valida meid

OÜ SEMT on Eestimaa kodusid ehitanud juba üle 10 aasta. Oleme juba kolmandat aastat pälvinud Eesti Eduka Ettevõtte tiitli.

Millega tegeleme

Pakume kortermajade renoveerimist, katuse-, fassaadi- ja üldehitustöid ning kõiki teisi ehitusteenuseid, nende seas ka energiasäästlikke lahendusi ja eriprojektide teostust.

MEIEGA USALDAD OMA KODU KINDLATESSE KÄTESSE

 

OÜ SEMT on Eestimaa kodusid ehitanud juba üle 10 aasta. Pereliikmete poolt asutatud osaühing on aastate jooksul kasvanud väiksest kohalikust ettevõtmisest tunnustatud ning hinnatud ehitusfirmaks, mis annab tööd enam kui 30 ehitusmeistrile. Oleme juba kolmandat aastat pälvinud Eesti Eduka Ettevõtte tiitli.

Kogenud ja täpne meeskond pakub täisteenust projektist lõppviimistluseni, meie hoolde võid jätta kõik ehitustöödega seotud ettevõtmised ning garanteerime Sulle alati kõrgetele normidele vastava tulemuse. RENOVEERIME, EHITAME ja VASTUTAME.

Pakume kortermajade renoveerimist, katuse-, fassaadi- ja üldehitustöid ning kõiki teisi ehitusteenuseid, nende seas ka energiasäästlikke lahendusi ja eriprojektide teostust. Oleme uhked, et meid on oma partneriks valinud nii üle-eestilised suurettevõtted kui ka paljud koduomanikud ning korteriühistud.

 

EHITAMINE JÄTA MEIE HOOLEKS!